Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /var/www/clients/client120/web959/web/web/include/_classes/moduly/web/webbrowser.class.php on line 89 Představení projektu
HotLine: +420 382 212 148

Představení projektu

Zahájení nové výstavby viladomů F + G

 

Výstavbou nových viladomů F a G byla v březnu 2016 zahájena III. etapa obytného komplexu AMERIKA II. v Písku. Jedná se o čtyř podlažní bytové domy s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími.  V podzemním podlaží bude umístěno 30 garáží, sklepy k bytovým jednotkám, prostory pro kola a kočárky. V nadzemních podlažích bude situováno 30 bytových jednotek, s výměrou od 48,79 m2 do 98,6 m2. Většina bytů bude s terasou či balkónem se západní orientací. Vstup do obytných podlaží bude zajištěn 4 samostatnými vchody z ulice Janotova. Oba bytové domy budou vybaveny 2 osobními výtahy. Vjezd osobními vozidly do tohoto podlaží bude zajištěn z ulice Havelkova, rovněž tak vstup pro pěší bude zajištěn samostatným vchodem. Jednotky nabízí moderní a kvalitní bydlení v jedné z nejoblíbenějších lokalit v blízkosti centra města. Vytápění bytových domů je teplovodní s napojením na CZT Teplárny Písek, a.s. Zásobování vodou je zajištěno z veřejného vodovodu. Splaškové a dešťové vody jsou svedeny do veřejné kanalizace. Dodávka elektrické energie je zajištěna od společnosti E.ON.

Bydlení v souladu s přírodou

V rámci I. etapy realizace byla v prosinci roku 2007 dokončena výstavba 2 čtyřpodlažních bytových domů s 66 bytovými jednotkami o výměrách od 21 m2 do 91 m2 a připraveno 17 kompletně zasíťovaných pozemků o velikostech od 645 m2 do 1184 m2 vhodných pro individuální výstavbu rodinných domů.


V rámci II. etapy byla v prosinci 2008 dokončena výstavba pětipodlažního bytového domu se 43 bytovými jednotkami o výměrách od 49 m2 do 108 m2 a v červenci 2009 výstavba 3 viladomů s 25 bytovými jednotkami o výměrách od 54 m2 do 117 m2.

V bezprostřední blízkosti se nacházejí jesle, mateřská škola, základní škola, nákupní středisko, autobusová zastávka MHD, restaurace a tenisový areál. V projektu je zajištěno dostatečné množství parkovacích stání. Pozemky a bytové domy jsou orientovány na jihozápad. Zcela jistě nezanedbatelným aspektem je dostupnost centra města za pouhých 10 minut chůzí, možnost využití volného času v chráněném přírodním parku Písecké hory, který s lokalitou přímo sousedí.

Projekt Amerika 2 je výsledek práce píseckého architekta pana Pavla Veřtáta. Po zpětném zhodnocení jeho snahy bych vyzdvihl úspěšné začlenění projektu do stávající lokality, soulad se současnými architektonickými směry a trendy a velký důraz na funkčnost a příjemné bydlení.

Položíme - li si otázku proč uvažovat o investici do bydlení ve výše zmiňované lokalitě, dojdeme dříve, či později k následujícímu závěru. Projekt Amerika 2 je prostě dobrá volba.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, informujte se na podrobnosti v naší realitní kanceláři.